Hizmet Verdiğimiz Saatler

7/24 hizmetinizdeyiz

Telefon İletişim Bilgileri

TEL: 0352 326 10 43
FAX: 0352 327 15 95

Online İletişim

info@belsinpetrol.com
siparis@belsinpetrol.com

Hizmetlerimiz

Şirketimiz yaklaşık yarım asırdır bölgede Akaryakıt ve Madeni Yağ sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.Toplam 4700 m2 büyüklüğünde 1 adet Madeni Yağ deposu mevcut olup ayrıca 1000 m2 büyüklüğünde 1 adet Madeni Yağ satışı ve pazarlama faaliyetinde bulunduğumuz showrooma sahiptir

Motordaki kurumları
Temizler

İlk depodan itibaren
Korur

Tasarruf sağlar

AUTOMATIC FİLO YÖNETİMİ

AutoMatic Filo Yönetim Sistemi sizin ve “işletmenizin ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanmış”  ürün ve hizmetler sunar ve filonuzu rahat bir şekilde yönetmenizi sağlar. Petrol Ofisi’nin sunduğu AutoMatic Filo Yönetimi ile filonuzda işler yolunda!

TÜRKİYE'DE İLK VE TEK

PETROL OFİSİ'NDEN YAKIT EMNİYET SİSTEMİ

Türkiye’de ilk kez Petrol Ofisi’nin sunduğu Yakıt Emniyet Sistemi ile artık LPG’de deneme yanılma dönemi bitti! Avrupa standartlarının üzerinde ürün kalitesine sahip POGaz, Petrol Ofisi istasyonlarındaki güvenli altyapı ve otomasyon sistemi sayesinde 7/24 kontrol edilir ve periyodik olarak test edilir. POGaz'ın ürün kalitesi terminalden aracınıza dolum yapılana kadar Petrol Ofisi uzmanlığı ile korunur.
Yakıt Emniyet sistemi kapsamında POGaz’ın ürün kalitesi ve istasyonlarımızdaki LPG ile ilgili süreçler bağımsız ve akredite kuruluşlar tarafından denetlenir. Bu yüzden POGaz kullandığınızda aracınızda LPG kaynaklı arıza yaşamazsınız ve ekstra bakım masrafları ile karşılaşmazsınız.

Doğaya Saygı

Belsin Petol olarak çevreyi önemsiyoruz ve koruyoruz. Satmakta olduğumuz akaryakıtın tasarruflu olması, kükürt oranının minumum olması, kullanılan kırtasiye ve sarf malzemelerinin geri dönüşümlü olması, yıkamada kullanılan deterjanların çözülebilir ve su cihazlarının son sistem en az su harcayan şekilde olmasına önem veriyoruz.

Yeşili korumak ve çoğaltmak konusundaki duyralılığımız ile yeşillendirilmemiş atıl arazi bırakmıyoruz.

 

Son Haberler

TOP